Hesap İşlemleri
Taski Jontec Tensol F3C Yüzey Temizlik Ve Bakım Ürünü 10 Lt
Taski Jontec Tensol F3C Yüzey Temizlik Ve Bakım Ürünü 10 Lt
Kdv Dahil Fiyat: 224.20 TL
Kategori: Deterjan / Temizlik
Kategori: Ev Temizliği
Kategori: Yüzey Temizleyiciler
Marka: Taskı
Ürün Kodu: pst176
Stok Durumu: 1000
Kdvsiz Fiyat: 190.00 TL
Miktar:- +  
Bu ürün hakkında soru sorulmadı.

Soru Sorun

Adınız:
E-posta Adresiniz:


Sorunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Ürün Tanımı,
 
Yüzey aktif madde bazlı zemin temizleme / bakım maddesi. Film tabakası oluşturmadan parlatılabilen zemin temizlik / bakım maddesi.
 
AÇIKLAMA
 
Film tabakası oluşturmadan parlatabilen zemin temizlik bakım maddesi.
 
 
ÖZELLİKLERİ
 
Suda çözünebilen bakõm maddelerinin dengeli bir bileşimi olan zemin temizlik  bakım maddesi  Kaymayı önler  Az köpürür  Hoş kokulu
 
 
ÜRÜN AVANTAJLARI 
 
Film tabakası oluşturmadan temizler / parlatır.Kaymayı önleyici yüzey oluşturur.Kolaylıkla moplanır.Kombine yer yıkama makinesi ile kullanılabilir.Tek diskli makine ve sprey ünitesi ile kullanılabilir.
 
 
KULLANIM TALİMATLARI
 
Dozaj Önerisi: Minimum dozaj: 10 L su için 50ml (0.5%) Önerilen: 10 L su için 100 ml (1%) Ağõr kirler: Dozajı artırın ilk uygulama: 7.5L su için 2.5 l (25%) Gözenekli yüzeylerde dozajõ %50’ye kadar artırın Tek diskli makine ve sprey temizleme: 400ml su için 100ml (20%)
 
Uygulama: Manuel Islak moplama:TASKI Tensolü kova içinde önerilen dozajlarda hazırlayın ve uygulayın. Kirlenen solüsyonu yerden temizleyin ve durulama yapın.İlk uygulama: TASKI Tensollü kova içinde önerilen dozajlarda hazırlayın ve temiz bir mopla yüzeye uygulayıp solüsyonu kurumaya bırakın. Daha iyi bir parlaklık için ovalayın. Makine ile: Kombine yer yıkama makinesi: TASKI Tensolü makine tankında önerilen dozajlarda hazırlayõn, uygulayın, kirli solüsyonu yerden temizleyin.Tek tanklı makine ile: Önerilen dazajlarda solüsyonu hazırlayıp sprey ünitesiyle püskürtün. Daha iyi bir parlaklık için ovalayın. Kullanmadan önce küçük, göze çarpmayan bir yerde yüzey malzemesinin mamule dayanıklılığını test edin. Önemli: Ahşap, mantar gibi suya hassas yüzeylerde kullanmayõn. TEKNİK DATA  Görünüş: Berrak, renksiz sıvı  Yoğunluk [20°C]: 1.00 ? pH-değeri-direkt: 8.0 - 8.5    
 

Yorum Yapın

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi


Etiketler: ,